O nas

Nasz ogród to prawdziwa oaza zieleni i spokoju, zlokalizowana w sercu pierwszej stolicy Polski. Z dumą prezentujemy naszą wyjątkową przestrzeń na ulicy Zatorze 1, gdzie odnajdziecie Państwo naszą piękną wspólnotę ogrodową.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim lokalizacja. Nasz ogród znajduje się w Gnieźnie, mieście z bogatą historią jako pierwsza stolica Polski. To właśnie tutaj, w malowniczym otoczeniu, stworzyliśmy nasz skrawek natury – Rodzinny Ogród Działkowy “Wspólnota”.

Na terenie ogrodu zapraszamy do odkrycia dwóch urokliwych alejek, które prowadzą przez zielone działki, pełne kolorowych kwiatów, bujnych krzewów i zadbanego zieleni. To idealne miejsce dla miłośników natury, którzy pragną spędzić czas w otoczeniu roślin i zieleni.

Oczywiście nasz ogród posiada świetlicę czyli nasze centrum. To miejsce, gdzie spotykamy się, wymieniamy doświadczeniami i celebrujemy wspólnie spędzany czas. Nasza wspólnota nie tylko dba o rośliny, ale także o relacje między ludźmi.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony regularnie, aby dowiedzieć się więcej o naszych aktualnościach, wydarzeniach ogrodowych oraz ciekawostkach dotyczących roślin i ogrodnictwa. Dziękujemy za zainteresowanie Rodzinnym Ogródkiem Działkowym “Wspólnota” w Gnieźnie – miejscem, gdzie natura i wspólnota spotykają się w doskonałym zgodzie.

Pozdrawiamy serdecznie, Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego “Wspólnota” w Gnieźnie www.rodwspolnota.pl

Szukaj

Designed by Wiktor Bujanowski 2023 | kontakt@rodwspolnota.pl