Zebranie sprawozdawczo-wyborcze 2024

,

Zebrania sprawozdawczo-wyborcze, 19 kwietnia 2024 roku

Zebranie sprawozdawczo-wyborczy na lata 2024-2028 i odbyło się w drugim terminie, z udziałem 19 z 53 członków ogrodu, co stanowiło 35,9% frekwencji. Spotkanie zostało uroczyście otwarte przez prezesa Henryka Bułanowskiego. Po wspólnym odśpiewaniu Hymnu działkowców, prezes przywitał zaproszonych gości, w tym nowo wybranego Prezydenta Miasta Gniezna, Michała Powołowskiego, który zaszczycił obecność działkowców.

Przewodniczącym zebrania został wybrany Pan Krystian Grajczak. Po przegłosowaniu wybrano wszystkie komisje, które przystąpiły do pracy zgodnie z regulaminem. Nastąpiła krótka dyskusja na temat przyszłości ogrodów na terenie Powiatu Gniezna, planowanej rozbudowie ogrodu przy ulicy Powstańców Wielkopolskich oraz modernizacji miasta Gniezna.

Podczas omawiania planu pracy na rok 2024 poruszono kwestie związane z problemami z obsługą wody oraz wywozem śmieci. Po konstruktywnej dyskusji powołano nowy Zarząd oraz Komisję Rewizyjną, składając życzenia udanej współpracy na nową kadencję.

Przewodniczący zebrania złożył życzenia wszystkim uczestnikom i podziękował im za przybycie oraz aktywne uczestnictwo. Po wyczerpaniu tematów do dyskusji zebranie zostało zakończone.

Udostępnij rodzinie i znajomym !⬇️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane wpisy

  • Wirtualna gablota Ogrodowa Działkowiec zawsze na bieżąco!

  • Zebranie sprawozdawczo-wyborcze 2024

  • Pokaz Cięcia Drzew w ROD “WSPÓLNOTA” Gniezno!

  • Opryski w Ogrodzie: Ekologiczne Preparaty i Terminy