Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Kolegium Prezesów 2024

W dniu 23 maja 2024 r w Gnieźnie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Kolegium Prezesów w Gnieźnie. Zebranie poprowadził Zdzisław Stankowiak, wspierany przez prezea Okręgowego Zarządu PZD dr Zdzisława Śliwę.

W wydarzeniu wzięli udział prezydent miasta Gniezna, Michał Powałowski, oraz radni Tadeusz Purol i Marcin Jagodziński. Zgromadzonych uczestników przywitał prezes Kolegium Prezesów, Marian Czerniak.

Pierwszym mówcą był prezydent miasta, Michał Powałowski, który poruszył temat wsparcia dla ogrodów oraz współpracy z miastem. Następnie, prezes Okręgowego Zarządu PZD, dr Zdzisław Śliwa, podsumował działalność Kolegium Prezesów w minionej kadencji. Podziękował za zaangażowanie, szczególnie sekretarz Ewie Owczarzak, której wręczono prezent i kwiaty.

Wybrano nowe władze Kolegium Prezesów. Na stanowisku prezesa pozostał Marian Czerniak, natomiast zastępcą prezesa został Olek Wilgus z Witkowa. Funkcję sekretarza objęła Grażyna Świderska z Ogrodu Kościuszki w Gnieźnie. Prezes Okręgu życzył nowemu składowi Kolegium sukcesów zarówno w pracy, jak i życiu osobistym.

Omówiono dalszy plan pracy ogrodów na terenie Gniezna i okolic, a także monitorowanie nowego ogrodu przez prezydenta miasta, Michała Powałowskiego. Dyskutowano również o usprawnieniu kontaktu zarządu z działkowcami za pomocą programu eDziałka.pl, który cieszy się dużym zainteresowaniem.

Zebranie zakończono przy kawie i ciastkach.

Tekst napisany przez Zarząd ROD “WSPÓLNOTA” W GNIEŹNIE

Udostępnij rodzinie i znajomym !⬇️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane wpisy

  • e-gablota działkowa

  • Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Kolegium Prezesów 2024

  • Nawałnica w Gnieźnie! Miasto przeszło gradobicie!