Rozpoczęto cykl szkoleń przed walnymi zebraniami w ROD

Serdecznie informujemy, że dzisiejsze spotkanie szkoleniowe dla Zarządów Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Gnieźnie odbyło się z wielkim sukcesem. Atmosfera była wyjątkowo przyjazna, a uczestnicy mieli okazję zdobyć cenne informacje i wytyczne dotyczące organizacji walnych zebrań sprawozdawczo-wyborczych.

Spotkanie, zorganizowane przez Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców, miało miejsce w Gnieźnie MOK 3 lutego 2024 roku. W ramach szkolenia omawiane były istotne kwestie związane z działalnością Zarządów ROD, a także Komisji Rewizyjnych. Poruszono tematy finansowe, merytoryczne dotyczące inwestycji oraz sprawozdań przedstawianych podczas walnych zebrań.

Warto podkreślić, że spotkania te odbywają się również w innych regionach, obejmując zarówno tereny miejskie, jak i te położone w rejonach działania kolegiów Prezesów ROD. Kolejne szkolenia są już zaplanowane, umożliwiając szeroką gamę terminów dla uczestnictwa.

Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście, istnieje możliwość udziału w szkoleniach online. Ta forma szkolenia umożliwia nie tylko przekazanie niezbędnych informacji związanych z organizacją walnych zebrań, lecz także zachęca do wymiany poglądów i zadawania pytań.

 

Udostępnij rodzinie i znajomym !⬇️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane wpisy

  • Wirtualna gablota Ogrodowa Działkowiec zawsze na bieżąco!

  • Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Kolegium Prezesów 2024

  • Nawałnica w Gnieźnie! Miasto przeszło gradobicie!

  • Zebranie sprawozdawczo-wyborcze 2024